HAKKIMIZDA

BİRLİKTE ÇALIŞMANIN
GÜCÜNE İNANIYORUZ

MİRVANA Gıda Akaryakıt Nakliyat Turizm san. Ve Tic. Ltd. Şti. 20.04.2010 tarihinde kurulmuştur. Firmamız 2015 yılından itibaren yeni ortakları ile yeni dönemde yaptığı istikrarlı ve doğru yatırımları ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız, Muğla - Dalamanda, İnşaat işleri, Afyonkarahisar’da Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve Antakya HATAY’da C2 yetki belgesine sahip olan firmamız yurt içi ve yurtdışı nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmet sağladığı coğrafyada yenilikçi entegre lojistik hizmetler sunarak, ürün dolaşımını yöneten, ticaretini yapan ve müşterilerine katma değer oluşturan Lider bir Türk şirketi olmak.

Hizmet verdiği coğrafyada MİRVANA müşterisinin başarısını sağlamak, ticaretini arttıracak çözümler sunmak ve avantajlar oluşturmak.

Hizmet verdiği coğrafyada yatırım yapmak ve istihdam oluşturmak, sosyal aktivitelere katkıda bulunarak yaşam koşullarını iyileştirmek.

Çalışanlarının eğitimlerle kendilerini geliştirmelerine ortam sağlayan ve çalışanlarıyla büyüyen, güvenilir ve süreklilik arz eden bir şirket yapısı oluşturmak.

İLK GÜNKÜ HEYACANIMIZLA
EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.